Klimatyzacja

Oferujemy dostawę, montaż i serwis klimatyzacji w domach, biurach, mieszkaniach, hotelach i wielu, wielu innych obiektach.

Oferujemy sprzęt większości głównych producentów będących na rynku w Europie i w Polsce. Nasze instalacje wykonujemy w oparciu o markowy, wielokrotnie sprawdzony sprzęt, gwarantujący ich wieloletnie i bezawaryjne działanie.

Oferując i montując klimatyzację kierujemy się jakością, dającą gwarancję wieloletniej pracy użytego sprzętu, ale i również ceną. Staramy się chronić naszych klientów i partnerów przed niepotrzebnymi wydatkami, ale bez utraty jakości.

Istniejemy i działamy nieprzerwanie od 1981 roku, posiadamy najnowsze certyfikaty. Nasi technicy stale podnoszą kwalifikacje i są wyposażeni w specjalistyczny sprzęt. Staramy się, aby nasze instalacje w jak najmniejszym stopniu ingerowały w infrastrukturę budynku, dbając jednocześnie o estetykę wykonania i zadowolenie Klienta.

Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów wiodących producentów będących na rynku europejskim i polskim, jesteśmy w stanie spełnić zróżnicowane oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Klimatyzacja to komfort w upalne dni. W dobie ocieplającego się klimatu ilość dni w roku, w których klimatyzacja stanie się niezbędna, czy to w domu, czy w biurze, będzie wzrastać. Dobre samopoczucie współpracowników, bezpośrednio przekładające się na wzrost ich wydajności, jest nie do przecenienia. Z oczywistych względów dotyczy to również domowników i osób najbliższych.

Wyceny wykonujemy bezpłatnie.